Zadanie 2a (1)

 

Artystyczne liczby i kapelusze

Drugie zadanie ma 2 części. Małe dzieci nie muszą wykonywać obydwu zadań.

1 2 3 4
Zaprojektujcie według własnych pomysłów cyfry 1, 2, 3 i 4. Istnieje wiele możliwości, by wykonać to zadanie: napiszcie, namalujcie kolorowymi farbami, wydrukujcie…

Robimy własną czapkę
Małe dzieci robią własną czapkę z papieru.

Możecie wykonać obydwie części zadania, każdą z nich wysyłając osobno.

Zróbcie zdjęcia podczas pracy nad zadaniami i przyślijcie drogą mailową do „1 2 3 4”.

Top

Niemcy - Himmelpforten
Kindergarten - Blue Afternoongroup

Niemcy - Himmelpforten
Kindergarten - Blue Afternoongroup

Top

Rumunia - Falticeni
Gradinita cu program norma, nr. 2, "Lizuca"



Rumunia - Falticeni
Gradinita cu program norma, nr. 2, "Lizuca"

Top

Wlochy - Napels
Scuola dell'Infanzia Circolo didattico di San Sebastiano al Vesuvio


Wlochy - Napels
Scuola dell'Infanzia Circolo didattico di San Sebastiano al Vesuvio

Top

Czechy - Bruntįl
Mateřskį škola Krnov


Czechy - Bruntįl
Mateřskį škola Krnov

Top

Rumunia - Vinerea-Cugir
G.P.N. Vinerea





Rumunia - Vinerea-Cugir
G.P.N. Vinerea

Top

Malta - San Gwann
Primary School A - Year 1 students

Malta - San Gwann
Primary School A - Year 1 students

Top

Niemcy - Himmelpforten
Kindergarten - Blue group

Niemcy - Himmelpforten
Kindergarten - Blue group

Top

Dania - Nykųbing Sjęlland
Grundtvigsskolen - 2B


Dania - Nykųbing Sjęlland
Grundtvigsskolen - 2B

Top

Polska - Żeromskiego
Przedszkole nr 13


Polska - Żeromskiego
Przedszkole nr 13

Top

Malta - St Paul's Bay
Primary School C

Malta - St Paul's Bay
Primary School C

Top

Grecja - Mytilene
5ο Mytilene kindergarten

 

Grecja - Mytilene
5ο Mytilene kindergarten

Top

Bulgaria - Sofia
122nd Primary school "Nikolai Liliev"


Bulgaria - Sofia
122nd Primary school "Nikolai Liliev"

Top

Islandia - Kopavogur
Furugrund

 

Islandia - Kopavogur
Furugrund

Top

Grecja - Katerinis
16rd Nipiagogeio Katerinis

Grecja - Katerinis
16rd Nipiagogeio Katerinis

Top

Holandia - Elim
CBS De Palm - groep 1


Holandia - Elim
CBS De Palm - groep 1

Top

Bulgaria - Sofia
Kindergarten "Child's Friend"




Bulgaria - Sofia
Kindergarten "Child's Friend"

Top

Polska - Knurów
Miejskie Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy

Polska - Knurów
Miejskie Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy

Top

Holandia - Elim
CBS De Palm - groep 1

Holandia - Elim
CBS De Palm - groep 1

Top

Rumunia - Botosani
Kindergarten 23 - "Greenfrog groupe"


Rumunia - Botosani
Kindergarten 23 - "Greenfrog groupe"

Top

Rumunia - Iasi
Gradinita cu program saptamanal 'Motoc'

Rumunia - Iasi
Gradinita cu program saptamanal 'Motoc'

Top

Rumunia - Deva
"Andrei Muresanu" Secondary School


Rumunia - Deva
"Andrei Muresanu" Secondary School

Top

Niemcy - Himmelpforten
Kindergarten - Orange group

Niemcy - Himmelpforten
Kindergarten - Orange group

Top

Rumunia - Panticeu vilage
Panticeu School


Rumunia - Panticeu vilage
Panticeu School

Top

Rumunia - Deva
"Andrei Muresanu" Secondary School

Rumunia - Deva
"Andrei Muresanu" Secondary School

Top

Holandia - Den Haag
Basisschool 'De Vuurvlinder' - Groep 1-2a

Holandia - Den Haag
Basisschool 'De Vuurvlinder' - Groep 1-2a

Top

Rumunia - Deva
"Andrei Muresanu" Secondary School - 5D



Rumunia - Deva
"Andrei Muresanu" Secondary School - 5D

Top

Slowacja - Cimhova
Zakladna skola s materskou skolou - 4. class

Slowacja - Cimhova
Zakladna skola s materskou skolou - 4. class

Top

Slowacja - Bratislava-Lamac
Zakladna skola s materskou skolou


Slowacja - Bratislava-Lamac
Zakladna skola s materskou skolou

Top

Polska - Brzeg
Przedszkole Publiczne nr 5

Polska - Brzeg
Przedszkole Publiczne nr 5

Top

Rumunia - Deva
Andrei Muresanu School

Rumunia - Deva
Andrei Muresanu School

Top

Polska - Bytom
Przedszkole Miejskie nr 52

Polska - Bytom
Przedszkole Miejskie nr 52

Top

Holandia - Elim
CBS De Palm - groep 2


Holandia - Elim
CBS De Palm - groep 2

Top

Belgia - Sint-Jans-Molenbeek
Sint-Albertschool - 3de kleuterklas



Belgia - Sint-Jans-Molenbeek
Sint-Albertschool - 3de kleuterklas

Top

Rumunia - Deva
Gradinita Liceului de Muzica si Arte Plastice "Sigismund Toduta"



Rumunia - Deva
Gradinita Liceului de Muzica si Arte Plastice "Sigismund Toduta"

Top

Holandia - Ried
de Oanset


Holandia - Ried
de Oanset

Top

Rumunia - Iasi
Dimitrie Anghel' School-Cornesti-Miroslava






Rumunia - Iasi
Dimitrie Anghel' School-Cornesti-Miroslava

Top

Polska - Siemianowice
Przedszkole nr 9

 

Polska - Siemianowice
Przedszkole nr 9

Top

Rumunia - Baia Mare
George Cosbuc' School - Clasa a II-a A

 


Link: http://clasa1agcosbuc.piczo.com/mission2?cr=7

Rumunia - Baia Mare
George Cosbuc' School - Clasa a II-a A

Top

Belgia - Leuven
Leefschool "De grasmus"

Belgia - Leuven
Leefschool "De grasmus"

Top

Holandia - Tzummarum
M.J. Tamsmaskoalle


Holandia - Tzummarum
M.J. Tamsmaskoalle

Top

Rumunia - Vinerea-Cugir
G.P.N. Vinerea






Rumunia - Vinerea-Cugir
G.P.N. Vinerea

Top