Opdracht 2a (1)

 

Kunstige cijfers en hoedjes

Opdracht 2 bestaat uit 2 delen. De kleuters zijn vrij om al dan niet beide opdrachten uit te voeren.

1 2 3 4
Ontwerp jouw eigen cijfers '1', '2', '3' en '4'. Dit kan op verschillende manieren: tekenen, kleuren, schilderen, met snippers werken...

Vol goede moed maken we onze eigen hoed.
Laat de kleuters een eigen hoedje ontwerpen uit papier.

Maak wat actiefoto's en mail deze door naar '1 2 3 4'.

Top

Duitsland - Himmelpforten
Kindergarten - Blue Afternoongroup

Duitsland - Himmelpforten
Kindergarten - Blue Afternoongroup

Top

RoemeniŽ - Falticeni
Gradinita cu program norma, nr. 2, "Lizuca"



RoemeniŽ - Falticeni
Gradinita cu program norma, nr. 2, "Lizuca"

Top

ItaliŽ - Napels
Scuola dell'Infanzia Circolo didattico di San Sebastiano al Vesuvio


ItaliŽ - Napels
Scuola dell'Infanzia Circolo didattico di San Sebastiano al Vesuvio

Top

TsjechiŽ - BruntŠl
MateřskŠ ökola Krnov


TsjechiŽ - BruntŠl
MateřskŠ ökola Krnov

Top

RoemeniŽ - Vinerea-Cugir
G.P.N. Vinerea





RoemeniŽ - Vinerea-Cugir
G.P.N. Vinerea

Top

Malta - San Gwann
Primary School A - Year 1 students

Malta - San Gwann
Primary School A - Year 1 students

Top

Duitsland - Himmelpforten
Kindergarten - Blue group

Duitsland - Himmelpforten
Kindergarten - Blue group

Top

Denemarken - NykÝbing Sjślland
Grundtvigsskolen - 2B


Denemarken - NykÝbing Sjślland
Grundtvigsskolen - 2B

Top

Polen - Żeromskiego
Przedszkole nr 13


Polen - Żeromskiego
Przedszkole nr 13

Top

Malta - St Paul's Bay
Primary School C

Malta - St Paul's Bay
Primary School C

Top

Griekenland - Mytilene
5ο Mytilene kindergarten

 

Griekenland - Mytilene
5ο Mytilene kindergarten

Top

Bulgarije - Sofia
122nd Primary school "Nikolai Liliev"


Bulgarije - Sofia
122nd Primary school "Nikolai Liliev"

Top

IJsland - Kopavogur
Furugrund

 

IJsland - Kopavogur
Furugrund

Top

 

Griekenland - Katerinis
16rd Nipiagogeio Katerinis

Griekenland - Katerinis
16rd Nipiagogeio Katerinis

Top

Nederland - Elim
CBS De Palm - groep 1


Nederland - Elim
CBS De Palm - groep 1

Top

Bulgarije - Sofia
Kindergarten "Child's Friend"




Bulgarije - Sofia
Kindergarten "Child's Friend"

Top

Polen - Knurůw
Miejskie Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy

Polen - Knurůw
Miejskie Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy

Top

Nederland - Elim
CBS De Palm- groep 1

Nederland - Elim
CBS De Palm- groep 1

Top

RoemeniŽ - Botosani
Kindergarten 23 - "Greenfrog groupe"


RoemeniŽ - Botosani
Kindergarten 23 - "Greenfrog groupe"

Top

RoemeniŽ - Iasi
Gradinita cu program saptamanal 'Motoc'

RoemeniŽ - Iasi
Gradinita cu program saptamanal 'Motoc'

Top

RoemeniŽ - Deva
"Andrei Muresanu" Secondary School


RoemeniŽ - Deva
"Andrei Muresanu" Secondary School

Top

Duitsland - Himmelpforten
Kindergarten - Orange group

Duitsland - Himmelpforten
Kindergarten - Orange group

Top

RoemeniŽ - Panticeu vilage
Panticeu School


RoemeniŽ - Panticeu vilage
Panticeu School

Top

RoemeniŽ - Deva
"Andrei Muresanu" Secondary School

RoemeniŽ - Deva
"Andrei Muresanu" Secondary School

Top

Nederland - Den Haag
Basisschool 'De Vuurvlinder' - Groep 1-2a

Nederland - Den Haag
Basisschool 'De Vuurvlinder' - Groep 1-2a

Top

RoemeniŽ - Deva
"Andrei Muresanu" Secondary School - 5D



RoemeniŽ - Deva
"Andrei Muresanu" Secondary School - 5D

Top

Slovakije - Cimhova
Zakladna skola s materskou skolou - 4. class

Slovakije - Cimhova
Zakladna skola s materskou skolou - 4. class

Top

Slovakije - Bratislava-Lamac
Zakladna skola s materskou skolou


Slovakije - Bratislava-Lamac
Zakladna skola s materskou skolou

Top

Polen - Brzeg
Przedszkole Publiczne nr 5

Polen - Brzeg
Przedszkole Publiczne nr 5

Top

RoemeniŽ - Deva
Andrei Muresanu School

RoemeniŽ - Deva
Andrei Muresanu School

Top

Polen - Bytom
Przedszkole Miejskie nr 52

Polen - Bytom
Przedszkole Miejskie nr 52

Top

Nederland - Elim
CBS De Palm - groep 2


Nederland - Elim
CBS De Palm - groep 2

Top

BelgiŽ - Sint-Jans-Molenbeek
Sint-Albertschool - 3de kleuterklas



BelgiŽ - Sint-Jans-Molenbeek
Sint-Albertschool - 3de kleuterklas

Top

RoemeniŽ - Deva
Gradinita Liceului de Muzica si Arte Plastice "Sigismund Toduta"



RoemeniŽ - Deva
Gradinita Liceului de Muzica si Arte Plastice "Sigismund Toduta"

Top

Nederland - Ried
de Oanset


Nederland - Ried
de Oanset

Top

RoemeniŽ - Iasi
Dimitrie Anghel' School-Cornesti-Miroslava






RoemeniŽ - Iasi
Dimitrie Anghel' School-Cornesti-Miroslava

Top

Polen - Siemianowice
Przedszkole nr 9

 

Polen - Siemianowice
Przedszkole nr 9

Top

RoemeniŽ - Baia Mare
George Cosbuc' School - Clasa a II-a A

 


Link: http://clasa1agcosbuc.piczo.com/mission2?cr=7

RoemeniŽ - Baia Mare
George Cosbuc' School - Clasa a II-a A

Top

BelgiŽ - Leuven
Leefschool "De grasmus"

BelgiŽ - Leuven
Leefschool "De grasmus"

Top

Nederland - Tzummarum
M.J. Tamsmaskoalle


Nederland - Tzummarum
M.J. Tamsmaskoalle

Top

RoemeniŽ - Vinerea-Cugir
G.P.N. Vinerea






RoemeniŽ - Vinerea-Cugir
G.P.N. Vinerea

Top